Jak se k nám dostanete

Koncem ledna 2010 jsme se přestěhovali do nového sídla na statek v Křelově u Olomouce. Máme tady spoustu místa pro všechno naše nářadí, veškerý materiál a také spoustu parkovacích míst. Už nyní máme hodně nápadů, jak statek ještě více přizpůsobit našim potřebám a čeká nás i nějaká ta rekonstrukce.

Nové sídlo Sagittarie v Křelově

Jak se k nám nejlépe dostanete?

1. Autobusem IDSOK č. 728 nebo 770, zastávka Křelov,náves. Půjdete na náves směrem ke kostelu. Sousedíme s farou a mateřskou školou. Pizzerie a hospoda je na druhé straně návsi. Tady jsou jízdní řády ke stažení ve formátu PDF.

Linka 728 - Příkazy-Olomouc-Lutín 96 kB
Linka 770 - Litovel-Olomouc 96 kB
Adobe ReaderAdobe Reader ke stažení zde 38,28 MB

2. Autem od Olomouce po staré silnici z Řepčína (ulice Křelovská). Po vjezdu do Křelova, v úrovni prvních domů na levé straně od silnice je odbočka doprava. Silnice se potom stáčí doleva (ulice Sadová). Pojedete dále až budete zatáčet doprava. Sídlíme prakticky hned za zatáčkou.

3. Autem po obchvatu Olomouce nebo od Mohelnice. Na kruhovém objezdu u Globusu vyjedete směrem na Mohelnici a sjedete z rychlostní komunikace prvním výjezdem (u hotelu Prachárna). Dále pokračujete podle instrukcí z bodu 2. Pokud přijíždíte směrem od Mohelnice, můžete použít také kruhový objezd u Globusu nebo poslední sjezd z komunikace (směr Křelov).


Zobrazit místo Jak se k nám dostanete? na větší mapě